On-line auction

auction history

  • Jolana Petrlíková

    Kámen ve vodě

    No.: 267169

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2022 14:01

    akvarel, papír, 2022, 29,5 x 42 cm, sign. PD JO.

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Malostranská Mostecká věž

    No.: 266768

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 22:02

    lept, 22,2 x 22,1 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno , značeno v desce V. Röhling, rám zašlý, , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála svatého Víta na Pražském hradě

    No.: 263667

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 21:16

    olej, plátno, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pod Karlovým mostem

    No.: 263660

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 21:12

    olej, papír, 20,2 x 13,9 cm, sign. PD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Koupající se

    No.: 262124

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 20:22

    lept, akvatinta/mezzotinta , 1986, 14,7 x 13,9 cm, sign. DU Rolčík 86, č. 4/5, papír místy velmi nepatrně pokrčen, u horního okraje grafiky dvě stopy po barvě, u spodního okraje papíru čtyři hnědé tečky, , studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Acade…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Miloslav Holý

    Sv. Mikuláš

    No.: 260217

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 20:18

    pastel, papír, 1942, 13 x 19 cm, sign. LD M. Holý 42, rám, rám na dvou místech lehce otlučený ,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • J. Kubíček

    Ženy s hráběmi

    No.: 260054

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 20:14

    dřevoryt, 9 x 9,6 cm, sign. PD J. Kubíček, papírová pasparta, v dolní části papíru pod grafikou několik nepatrných flíčků hnědé barvy,

    Current price: 170 CZK (8 €)

  • Emil Pacovský

    (1879-1948)

    T. G. Masaryk

    No.: 246708

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 18:56

    dřevoryt, 1930, 13 x 12,1 cm, pod grafikou na papíru vytištěno: Emil Pacpvský: K osmdesátinám presidenta T. G. Masaryka (Dřevoryt 1930),

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    No.: 243371

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 18:52

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    (1893-1973)

    Návštěva

    No.: 239068

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 18:36

    tuš, papír, 21 x 18 cm, papír na pravém okraji pokrčen, LD popsán tužkou,

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Ondřej Michálek

    Dekorace III.

    No.: 266368

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 20:28

    serigrafie, 1980, 36 x 50 cm, sign. PD Ondřej Michálek 1980, č. 24/40, v dolní části papíru mimo tisk lehce ušpiněn, papír mírně ohmataný, , the disciple of prof. V. Zykmunda and E. Ovcacek, member of UVU and The Association of Olomouc Fine Artists

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Moře v bouři

    No.: 264947

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 19:48

    olej, překližka, 18,2 x 25 cm, rám,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Tomáš Bím

    Dunlop (ex libris Mauler J.)

    No.: 262145

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 19:20

    suchá jehla, 1979, 8,5 x 11 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, rám, a.t., zažloutlý papír, rám lehce odřen , , the private study

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Marina Bychlová

    Matka

    No.: 258253

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 18:44

    pastel, papír, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Bychlová, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Bohuslav Slánský

    (1900-1980)

    Noční ulice

    No.: 226839

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:46

    lept, 1932, 12,5 x 9,2 cm, sign. LD B. Slánský 32, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Jaromír Skřivánek

    (1923-2010)

    Noční plavba

    No.: 267227

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:45

    litografie, 13,8 x 9,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Peterka

    Zámecká zahrada

    No.: 246126

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:41

    litografie, 1967, 22,8 x 30 cm, sign. LD Peterka 1976, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    Koupající se Číňanky

    No.: 137165

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:36

    print, 27,6 x 20,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Zdeňka Křemenová

    Zamyšlení

    No.: 246130

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:30

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Milan Entler

    Karlův most

    No.: 195852

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:14

    litografie, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Milan Entler

    Poledne

    No.: 226841

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:13

    litografie, 7,6 x 13,6 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Pes

    No.: 254707

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:03

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Domy

    No.: 254708

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:02

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Švadlenka

    No.: 267237

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:25

    dřevoryt, 1919, 8,6 x 8,7 cm, sign. PD Karel Tondl, vlastnoruční tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty of Philosophy - …

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Jarní tráva

    No.: 246234

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:22

    akvarel, papír, 29,9 x 43,9 cm, sign. LD Hejrkulík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Oldřich Hejkrlík

    Květiny

    No.: 246238

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:19

    akvarel, papír, 44 x 30,2 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Oldřich Hejkrlík

    Květiny

    No.: 246241

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:18

    akvarel, papír, 43,9 x 30 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice v Jizerských horách (z Bukové k Špičáku)

    No.: 232280

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:15

    ink, crayon, paper, 1950, 23 x 27,7 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice. Od Antonínova k Špičáku

    No.: 232286

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:14

    crayon, paper, 1950, 22,4 x 30,4 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice v Jizerských horach - Desná

    No.: 232311

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:10

    pastel, indian ink, paper, 1950, 29,8 x 21,9 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)