On-line auction

auction history

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s listy a Akt ve vodě

    No.: 231038

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 23:20

    2 x litografie, oba 13,3 x 8,5 cm, sign. DU Rolčík, , studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jana Reinerová

    Osvětlené pražské výlohy

    No.: 230704

    Auction price: 9.500 CZK (380 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 23:00

    olej, plátno, 90. léta, 17 x 11 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Pohled na město

    No.: 229089

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 22:30

    litografie, 1944, 23,5 x 15 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Náhrobek

    No.: 229088

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 22:28

    litografie, 1944, 23,5 x 16 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    No.: 229087

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 22:26

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    No.: 228765

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 22:22

    suchá jehla, 14 x 9,5 cm, pozdější otisk z původní desky, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Bodlák (PF 1965 Antonín Doležal)

    No.: 228515

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 22:08

    dřevoryt, 1964, 11,8 x 5,8 cm, sign. PD, značeno v desce PN AD 64, použito jako PF,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Bludiště (PF 2010 – I.)

    No.: 228471

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:56

    kombinovaná technika, 2009, 7,2 x 18 cm, sign. PD Jano Valter 2009, č. 79/143,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Lear

    No.: 228428

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:46

    suchá jehla, 2000, 5 x 3,3 cm, sign. PD V. Pechar 2000, č. 3/22-III, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    No.: 228427

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:44

    suchá jehla, 1999, 14,5 x 10 cm, sign. PD V. Pechar 99, č. 18/20, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Král Lear

    No.: 228423

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:38

    dřevoryt, 2001, 17,4 x 11,3 cm, sign. LD V. Pechar 01, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav J. Králík

    (1924-1999)

    No.: 228372

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:36

    lept, 1992, 9,7 x 14,5 cm, sign. PD J J Králík 92, č. 23/100, , the disciple of Prof. E. Filla, member of the group Bilance, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Liebrekes

    Pohled ze Štvanice k mostu císaře Františka Josefa a k Hradčanům

    No.: 228191

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:28

    kolorovaná mědirytina, 16,4 x 24,8 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Ludwig Rohbock

    (1824-1893)

    Komárno od písečných hor

    No.: 228185

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:24

    mědirytina, 12,5 x 17,8 cm, vyryl J. Riegel, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Šumava

    No.: 228147

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:20

    tužka, kvaš, papír, 1917, 21 x 27,5 cm, sign. LD B. Ullrych 17, lehce zažloutlý papír, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Prales u Boubína

    No.: 228146

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:18

    tužka, kvaš, papír, 1917, 12,7 x 18,5 cm, sign. PD B. Ullrych 17, vzadu popsáno autorem, ,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    No.: 227639

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:14

    akvarel, papír, 41,5 x 55,3 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, ,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Emil Holárek

    (1867-1919)

    Karneval života

    No.: 227624

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:12

    lept, 14,5 x 23 cm, LD monogr. E.H. značeno v tisku Holárek, rám, vzdu tužkou popsáno, provenience z pozůstalosti malíře Emila Holárka, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Josef Liesler

    Šíp

    No.: 227079

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:08

    litografie, 1978, 17,3 x 12,2 cm, sign. DU Liesler, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Pražský motiv (Ex libris F. Kozák)

    No.: 227032

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 20:56

    lept, 7,5 x 5 cm, značeno v desce LV CB, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jan Konůpek

    Sklizeň (Ex libris Frant. Venera)

    No.: 227010

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 20:54

    lept, 7,5 x 5,7 cm, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Vrána s čápem

    No.: 223963

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 20:40

    dřevoryt, 8,7 x 12 cm, sign. DU Cinybulk, , the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jan Konůpek

    Z knih Vácslava Rudla

    No.: 223962

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 20:38

    zinkografie, 1926, 8,2 x 6,5 cm, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Děti

    No.: 223961

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 20:36

    dřevoryt, 7 x 4,4 cm, sign. PD Cinybulk, , the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Pirát (Ex libris Josefa Vosečka)

    No.: 223953

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 20:32

    lept, 7,5 x 4,5 cm, sign. DU Knobloch, , the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Maska (Ex libris F. Smažík)

    No.: 223946

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 20:30

    lept, 6 x 3,5 cm, sign. DU Cinybulk, vzadu razítko autora, , the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Okno (M. Helcelet)

    No.: 223938

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 20:26

    lept, 11,3 x 7,1 cm, , the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVU in Brno

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Chřipka (Ex libris Otakar Hradečný)

    No.: 223934

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 20:24

    zinkografie, 1942, 11 x 8,3 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s šlechticem, Ex libris V.Fleissig

    No.: 222189

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 19:58

    dřevoryt, 12,5 x 10 cm, zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    No.: 221821

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 19:38

    linoryt, 32 x 21,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, , the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graph…

    Current price: 300 CZK (12 €)