On-line auction

auction history

  • Pavel Hanák

    Sova (Ex libris R.Pribyš)

    No.: 218153

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 21:22

    linoryt, 1993, 8 x 12,5 cm, sign. PD Hanák 1993,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Don Quijote (Ex libris Jan A.Váňa)

    No.: 218135

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 21:16

    lept, 12 x 16 cm, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Rytíř (Ex libris Jan A. Váňa)

    No.: 218133

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 21:12

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Praha, Paříž, Londýn, Berlín, Řím

    No.: 218122

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 21:10

    zinkografie, 10 x 14,5 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Domorodec (Ex libris Jar.Černý)

    No.: 218120

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 21:06

    ocelorytina, 5,5 x 7 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Brussel

    No.: 217633

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 20:50

    litoofset, 21,5 x 10,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Jiří Pařík

    Mikulášská

    No.: 217447

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 20:26

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Kulatý pán v kravatě

    No.: 217404

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 20:20

    tužka, akryl na papíře, 21 x 29,5 cm, po krajích v několika místech natržený papír, poškození nezasahuje do kresby,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Návrat ztraceného syna

    No.: 215583

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 20:14

    dřevoryt, 1943, 31,5 x 23 cm, sign. PD V. Polášek 43, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Petr Lander

    Kreslený humor

    No.: 214404

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 20:06

    2 x fix, papír, 20 x 27 a 17,5 x 27 cm, oba signovány vzadu Lander,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Vesnice v krajině

    No.: 214308

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 20:02

    dřevoryt, 7,5 x 36 cm, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, , the disciple of prof. Bukovac, Pirner and Nechleba at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Malínský

    (1897-1978)

    Postava ženy

    No.: 208301

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 19:20

    litografie, 24 x 13 cm, sign. LD Jar. Malínský, při okrajích lehce zašpiněný papír, , the disciple of prof. V. Hynais and V. Nechleba

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • František Hanák

    V přístavu

    No.: 185131

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 19:08

    pencil, gouache, paper, 43,5 x 31,5 cm, pasparta

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Přístav v Jugoslávii

    No.: 185130

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 19:06

    pencil, gouache, paper, 43,5 x 31,5 cm, RD monogr. FH 78, pasparta, broken glass

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Chaloupka

    No.: 185128

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 19:04

    pencil, gouache, paper, 1978, 84 x 59,5 cm, RD monogr. FH 78, at the edges damaged paper

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Poslední větrný mlýn v Podhůří (Borovnice)

    No.: 228301

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2019 22:14

    dřevoryt, 14,4 x 9,8 cm, lehce zažloutlý papír, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Kladno

    No.: 228287

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2019 22:09

    dřevoryt, 14 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, , the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, The Umelecka beseda in Prague, The Club of Fine Artists, The Union of Czechoslovak Fine…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Exodus

    No.: 227040

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2019 21:54

    tužka, akvarel, papír, 1970, 48,8 x 34 cm, sign. PD Tomek 70, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, , studied Fine Arts at the atelier of prof. K. Fahringer at The Academy in Vienna

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Pravda vítězí (Ex libris Jaroslav Černý)

    No.: 226989

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2019 21:28

    dřevoryt, 1944, 11 x 7 cm, sign. PD Kuneš, vzadu popsáno, zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Stvoření světla v nás

    No.: 226981

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2019 21:26

    dřevoryt, 4 x 11,2 cm, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Hlava ženy

    No.: 226092

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2019 20:32

    patinovaná sádra, 19 x 14,5 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Křestní list

    No.: 225275

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2019 20:04

    suchá jehla, 1981, 12,5 x 11,5 cm, sign. PD J. Králík, č. 69/120,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Alois Moravec

    Pro štěstí

    No.: 222134

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2019 19:33

    litografie, 1945, 10,8 x 17,4 cm, sign. PD AMoravec, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graph…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Maxmilian Švabinský

    No.: 231386

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2019 16:25

    reprodukce, papír, 24,2 x 17 cm, sign. M. Švabinský, zažloutlý, jemně znečištěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

    Růže

    No.: 211135

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2019 15:55

    lithograph, 1985, 20,2 x 13,8 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    Čestné uznání

    No.: 231379

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2019 15:50

    litografie, 33,1 x 44,6 cm, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Z Iránu

    No.: 231356

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2019 15:15

    2x akvarel, papír, 32 x 40,2 / 27,8 x 38 cm

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Z kampy II.

    No.: 231476

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2019 14:50

    litografie, 20,5 x 10 cm, sign. PD Michal, 98/99, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Řetězový most v Praze

    No.: 231418

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2019 14:40

    lept, 24 x 33 cm, sign. PD JMeyer, rám, zažloutlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Machota

    Podzim

    No.: 231416

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2019 14:33

    olej, plátno, 35 x 30,5 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)