On-line auction

auction history

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Dívka s růží

    No.: 222276

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 22:56

    lept, 1951, 11,2 x 8,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, , the disciple of prof. V. H. Brunner, J. Benda

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Na koni (Ex libris JAŠ)

    No.: 222098

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 22:38

    ocelorytina, 2,5 x 8 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liška

    Studie IV

    No.: 228856

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 22:02

    propiska, papír, 23,8 x 16,4 cm, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Pula

    No.: 228829

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 21:34

    litografie, 21,5 x 38,5 cm, sign. PD, č. 128/200, papír v rozích pokrčený,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Wien II

    No.: 228827

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 21:32

    litografie, 26 x 37,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír v pravém dolním rohu mírně natržený,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Židovský svátek

    No.: 228812

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 21:18

    dřevoryt, 1918, 16,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Bílek, papír zažloutlý a při krajích lehce otřepený, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Volhejn

    (1910-1988)

    No.: 228807

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 21:12

    olej, karton, 1943, 43,3 x 34 cm, sign. PD A. Voĺhejn 1943, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Beduín

    No.: 228799

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 21:02

    litografie, 16,7 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová, , the disciple of prof. V. Hynais, member of The Association of Fine Artists - Purkyne

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Věra

    No.: 228786

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:58

    tužka, akvarel, papír, 1936, 33,9 x 27,8 cm, sign. PD B. Ullrych 1936, papírová pasparta, ,

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Kněžna Jitka, manželka Břetislava I.

    No.: 228778

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:56

    dřevoryt, 1998, 16,2 x 11,9 cm, sign. LD V. Pechar 98, použito jako PF, vzadu popsáno autorem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lear

    No.: 228777

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:54

    dřevoryt, 1986, 24,8 x 19,8 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, papír při horním i dolním okraji pokrčený, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 228771

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:48

    reliéfní grafika, 21 x 13 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Hamlet

    No.: 228422

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:28

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru nepatrně ohnutý, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fi…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Shylock

    No.: 228421

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:26

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru ohnutý a lehce natržený, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of P…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    No.: 228420

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:24

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru pokrčený, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Arti…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lady Macbeth

    No.: 228419

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:22

    dřevoryt, 1986, 25 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru nepatrně ohnutý, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine …

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Petruccio

    No.: 228418

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:20

    dřevoryt, 1986, 25 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Art…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Vacke

    (1907-1987)

    Parník

    No.: 227640

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:08

    akvarel, papír, 1940, 43 x 59 cm, sign. LD Jos. Vacke 40, rám, na rámu poškození, , disciple of Prof Otakar Nejedly at the Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Aleš

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Žena s kozou

    No.: 227076

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:04

    akvarel, papír, 1943, 21,3 x 28,8 cm, sign. PD B. Ullrych 43, při okrajích lehce roztřepený papír, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s bílým šátkem

    No.: 227075

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:02

    akvarel, papír, 30,1 x 22,1 cm, sign. PD B. Ullrych, vzadu kresba tuší, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rybář s úlovkem

    No.: 227073

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:00

    akvarel, papír, 1922, 9,9 x 11,6 cm, sign. PD B. Ullrych 22, papírová pasparta, nalepeno na papíře, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Rybka (Ex libris Kroužek akvaristů a přátel přírody)

    No.: 227038

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 19:52

    akvatinta, 10 x 7,8 cm, sign. PD Fleissig,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Miloš Nesvadba

    (1925)

    Zajíc malířem (Veselé velikonoce)

    No.: 226979

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 19:34

    lept, 1945, 6,7 x 12,7 cm, sign. LD M. Nesvadba, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

    Rumpál

    No.: 225454

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 19:16

    lept, 1981, 6,3 x 5 cm, sign. PD, č. 39/100,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Weber

    Zrození

    No.: 104810

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2019 18:40

    etching, 20 x 16 cm, signed RD Weber, 11/100

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jiří Veškrna

    Matematik

    No.: 139102

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2019 18:15

    lithograph, 1980, 12,2 x 26,6 cm, signed RD J. Veškrna 80, 60/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Kostel sv. Mikuláše na Malostranském náměstí

    No.: 133880

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2019 17:50

    lithograph, 1980, 23 x 16 cm, signed RD Z. Šindlar 80, archive print, paper slightly creased near upper margin, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Zdeněk Strouhal

    (1939)

    Aix - En - Provence II.

    No.: 138390

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2019 17:30

    lithograph, 24,2 x 13,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Strouhal

    (1939)

    Ženský akt

    No.: 138391

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2019 17:25

    lithograph, 14,3 x 16,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Sahula

    (1918-2006)

    Mariánský sloup v Jindřichově Hradci

    No.: 218793

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2019 16:50

    litografie, 1988, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Josef Sahula 88, autorský tisk

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids