On-line auction

auction history

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Brigádníci

    No.: 268907

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 18:16

    akvarel, papír, 7,4 x 56 cm, monogr. PD ŠT., pasparta, papírová pasparta zažloutlá a na několika místech odřená,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Hana Čápová

    (1956-2019)

    Odmítnutí

    No.: 268835

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 18:08

    lept, mezzotinta, 1985, 13,4 x 18,7 cm, sign. Hana Čápová 85, č. 106/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, papír na pravém okraji pokrčen, , the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 750 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Báseň o slunci

    No.: 268076

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 21:18

    litografie, 27,3 x 21,6 cm, sign. PD Halla , pasparta, č. 32/100,

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Helmut Krommer

    (1891-1973)

    Kostel sv. Michala v Praze

    No.: 263418

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 20:34

    lept, 30 x 24,5 cm, sign. PD Helmut Krommer, rám,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Jirka Jirásek

    Kvetoucí strom

    No.: 258935

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 19:30

    oil, cardboard, 1944, 37 x 48,5 cm, signed lower/right Jirka Jirásek 44, rám, frame damaged,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Ťuhýk šedý (samec)

    No.: 257417

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 19:18

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Kalous pustovka (samice)-pohled vlevo

    No.: 257416

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 19:16

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Peter Imrich

    Jasná Bratislava

    No.: 255116

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 19:06

    linoryt, 1976, 23,5 x 71,5 cm, sign PD Peter Imrich, rám, 131/150,

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    Kostelní věže

    No.: 243748

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 18:02

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Josef Velčovský

    Finský les

    No.: 277933

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2024 21:04

    litografie, 24,3 x 33,5 cm, sign. PD J. Velčovský, č. 18/80, pravý horní růžek papíru naražený; u pravého dolního rohu šedá šmouha, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The …

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Miroslav Huptych

    Tolik pravdy

    No.: 275450

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2024 20:18

    collage, 1992, 28 x 19 cm, signed lower/right Huptych 92, rám, paper crumpled, yellowed spots on the paper,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jana Reinerová

    Radniční schody

    No.: 275077

    Auction price: 11.500 CZK (480 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2024 19:44

    olej, plátno, 17,2 x 23,2 cm, sign. PD Reinerová, rám, zezadu na rámu razítko: Jana Reinerová, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 11.500 CZK (480 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Josef Velčovský

    Loďky v odlivu

    No.: 268704

    Auction price: 7.900 CZK (330 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2024 18:18

    litografie, 35,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Velčovský, č. 42/80, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The National Geographic Society

    Current price: 7.900 CZK (330 €)

  • Koudelka

    Ženský ležící akt IV.

    No.: 279914

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2024 18:01

    tužka, papír, 1976, 45 x 62,5 cm, sign. PU Koudelka 15/3/76, skica, při okrajích natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Koudelka

    Ženský ležící akt V.

    No.: 279915

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2024 18:00

    tužka, papír, 1976, 45 x 62 cm, sign. PD Koudelka 21/6/76, skica, při okrajích natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Dotek lodi

    No.: 279848

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2024 18:21

    litografie, 15 x 9,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman o…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Zrcadlo

    No.: 279849

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2024 18:20

    litografie, 18,3 x 12,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, č. 26/90, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and cha…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Zakotvená loďka

    No.: 279845

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2024 18:17

    lept, 1974, 12,8 x 7,8 cm, sign. PD J. Pileček 74, rám, č. 34/100, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Měsíční svit

    No.: 279862

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2024 18:01

    tisk, 24,8 x 15,5 cm, sign. PD Vsoukup, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Karel Stolař

    Pražské mosty

    No.: 259345

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:28

    litografie, 31,5 x 50 cm, sign. PD K. Stolař, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Rudolfinum

    No.: 279835

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:22

    akvatinta, 2019, 18 x 15 cm, sign. PD Teo Alena? 2019, č. 3/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Vlastimil Hofman

    (1914-?)

    Pohled ze Střeleckého ostrova

    No.: 279832

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:19

    litografie, 1956, 29,4 x 40,9 cm, sign. PD VlasHofman 1956, autorský tisk, při dolním okraji mimo tisk natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Zima na vesnici

    No.: 274145

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:05

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • František Emler

    (1912-1992)

    Nádvoří Pražského hradu

    No.: 279947

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2024 18:48

    litografie, 12,5 x 15 cm, sign. PD F. Emler, č. 13/120, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Bruslení na rybníku

    No.: 279937

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2024 18:38

    litografie, 1979, 7 x 7,5 cm, sign. PD F. Emler, rám, č. 11/100, DU věnování autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Podzim II.

    No.: 279929

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2024 18:37

    serigrafie, 1998, 18,6 x 9,6 cm, sign. PD Vsoukup 98, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Píseň

    No.: 279930

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2024 18:36

    serigrafie, 1980, 15,8 x 8 cm, sign. PD V Soukup 80, č. 44/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Alois Mikulka?

    Cirkus

    No.: 279926

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2024 18:23

    akvarel, tuš, běloba, papír, 7,7 x 30,5 cm, nerealizované ilustrace, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Vincenc Beneš

    (1883-1979)

    Vltava pod Vyšehradem

    No.: 279827

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2024 18:14

    litografie, 1944, 33,5 x 51 cm, sign. PD V. Beneš, prémie Mánes 1944, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, E. K. Liska, V. Bukovac and R. Ottenfeld at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Osma, …

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Vesnice

    No.: 279789

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 17:10

    akvarel, papír, 18 x 28,5 cm, sign. LD F. Emler, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids