On-line auction

auction history
LIST OF AUTHORS

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pobřeží na Jadranu

    No.: 277813

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:44

    linoryt, 20 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • V. Novák

    Stavení v krajině

    No.: 277807

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:38

    olej, plátno, 66,5 x 96,5 cm, sign. PD V. Novák, rám

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • V. Novák

    Cesta u lesa

    No.: 277806

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:37

    olej, plátno, 59 x 79,3 cm, sign. PD V. Novák, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Kompozice

    No.: 277804

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:35

    tisk, pastel, papír, 45 x 33 cm

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Postava

    No.: 277803

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:34

    kombinovaná technika, papír, 33 x 24 cm

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Reprodukce

    No.: 277802

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:33

    tisk, 43 x 55 cm

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Neurčený autor

    Les U Bělé pod Bezdězem

    No.: 277787

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:18

    dřevoryt, 42 x 30 cm, č. 15/50, poničené a potrhané okraje, zašpiněno

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Jan Měšťan

    (1939)

    Okno

    No.: 277730

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 16:21

    litografie, 1970, 37,7 x 25,3 cm, sign. PD JanMěšťan 1970, č. 2/16, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Milenci

    No.: 277726

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 16:17

    lept, 16,5 x 13 cm, sign. DU Lukavský, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Kdož jste Boží bojovníci

    No.: 277711

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 16:02

    litografie, sign. LD Vkubašta, rám, utržený levý horní roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Strahovská knihovna

    No.: 277708

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:59

    litografie, sign. LD Vkubašta, rám, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Nepenthes

    No.: 277678

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:29

    suchá jehla, akvatinta, 1927, 24,3 x 35,2 cm, sign. PD Konůpek 27, LD Nepenthes, lehce zašlý papír; na několika místech papír natržený a pokrčený, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    S koněm

    No.: 277654

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:05

    suchá jehla, 1989, 5 x 7 cm, sign. PD J. Jíra 89, kliprám, č. 59/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    S koníkem

    No.: 277653

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:04

    suchá jehla, 1989, 7 x 6 cm, sign. PD J. Jíra 89, kliprám, č. 68/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka v květu

    No.: 277650

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:01

    dřevoryt, 11,5 x 9 cm, sign. DU Ota Janeček, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Akt dívky

    No.: 277649

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:00

    litografie, ruční papír, 30 x 18 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 40/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Bohumír Bob Hochman

    (1958)

    Strážce světla

    No.: 277627

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 17:58

    špachtlová technika, akryl, plátno, 2013, 25 x 25 cm, sign. LD Bob H 2013, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, petrolová barva v kombinaci s průškraby špachtlovou technikou v kaligrafické podobě povrchově doplněná airbrushovou technikou, Provenance: Antiquarian…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Egon Schiele

    No.: 277618

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 17:49

    lept, 1986, 20 x 33 cm, sign. PD Jan Hladík 1986, A.T.

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Ladislav Boťanský

    (1943-2003)

    Tatranská listy

    No.: 277562

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:53

    linoryt, 1975, 58 x 29,5 cm, Boťanský Lad. 1975, rám, 148/200, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Ve tvůrčí chvíli

    No.: 277557

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:48

    dřevoryt, 14 x 10 cm, rám, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jaké to dílo

    No.: 277556

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:47

    dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, rám, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Tom of Finland

    (1920-1991)

    Group

    No.: 277528

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:22

    serigraphy, 29 x 21 cm, sign. lower/right Tom, frame, no. 31/80

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Utagawa Kuniteru

    (1808-1874)

    Sumo /Prelude (diptych)

    No.: 277512

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:03

    woodcut, 34,8 x 23,8 a 35 x 24 cm, both graphics creased, abraded in places,

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Huntress

    No.: 277504

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 15:55

    woodcut, 34,5 x 24,5 cm, signed lower/right , frame, damaged,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Joža Úprka

    (1861-1940)

    Queens

    No.: 277423

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 09. 2023 17:54

    etching, 21 x 24,5 cm, sign. lower/right Jož. Úprka, glued on hardboard, paper soiled and creased in places,

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Café & Tea

    No.: 277254

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 09. 2023 15:05

    lithography, 31,6 x 42,7 cm, sign. lower/right Jiří Slíva, no. 18/50, lower/middle blind paper mark Lithograph Says, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Neznámý autor

    Ukřižování

    No.: 274615

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 08. 2023 17:16

    olej, plátno, 50 x 40 cm, plátno místy lehce poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Démoni

    No.: 254634

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 08. 2023 15:40

    tužka, papír, 35 x 26 cm, monogr. PD J.V., rám, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Lysolaje

    No.: 276860

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:32

    tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Českomoravská vysočina

    No.: 276859

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:30

    tuš, papír, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.