On-line auction

auction history

  • Josef Kos

    Luční krajina

    No.: 277081

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 18:07

    litografie, 26,5 x 29,5 cm, sign. PD J. Kos, rám, č. 34/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Les

    No.: 277017

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 18:01

    mezzotinta, 17 x 12 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Vladimír Šavel ml.

    Barokní kostel

    No.: 277073

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2023 18:10

    litografie, 19 x 13,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Blazek and K. Hofman at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, prof. K. Frauknecht at The Faculty of Education in Usti nad Labem, studied Art Education and History of Art at The Faculty of Philoso…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Karel Oberthor

    Parádník

    No.: 276991

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2023 18:09

    litografie, 1972, 15,5 x 8 cm, sign. UD K. Oberthor 72, 56/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Na lodi

    No.: 277063

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2023 18:05

    linoryt, 1991, 20 x 14,5 cm, sign. PD M. Houra 91, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Edu…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Těla

    No.: 277060

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2023 18:02

    litografie, 1992, 10 x 8 cm, sign. PD Olga Čechová 92, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Dívka v kroji

    No.: 277058

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2023 18:00

    litografie, 1988, 16,5 x 12 cm, sign. DU Kbeneš 88, č. 78/170, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jan Saudek

    Newlyweds #896/II

    No.: 275991

    Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 08. 2023 19:40

    silver bromide photograph, sepia, 3/9/86, 40 x 30,5 cm, signed lower/right Jan Saudek, described below by the author, seen and verified by the author, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 26.000 CZK (1.084 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

    Estimate: 35 000 - 45 000 Kč CZK

  • Vincent Venera

    Eye (Abstract Composition)

    No.: 275986

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 08. 2023 19:35

    mixed media, paper, 1985, 139 x 197 cm, signed lower/middle Venera Vincent 1985, crumpled and torn paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

    Estimate: 5 000 - 6 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Two girls

    No.: 275956

    Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 08. 2023 19:05

    Current price: 38.000 CZK (1.584 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Estimate: 50 000 - 70 000 Kč CZK

  • Jaroslav Róna

    A night on the prairie

    No.: 275934

    Auction price: 4.200 CZK (175 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 08. 2023 18:43

    etching, 1982, 18 x 29,7 cm, signed lower/right JRóna 82, artist proof, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. S. Libensky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Stara parta, constituent member of…

    Current price: 4.200 CZK (175 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Two naked dancers

    No.: 275915

    Auction price: 95.000 CZK (3.959 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 08. 2023 18:24

    oil, canvas, 2008, 89 x 115 cm, signed lower/middle Načeradský 2008, framed , assessed by the curator and administrator of the author's estate Petr Mach, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 100.000 CZK (4.167 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Kálidása: Šest ročních dob

    No.: 276707

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 19:07

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Kája Saudek

    No.: 276680

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 18:40

    tisk, papír, 21 x 15 cm, pozvánka na výstavu, Wortnerův dům AJG, 2014, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Otakar Mrkvička

    (1898-1957)

    Jaroslav Seifert: Samá láska

    No.: 276675

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 18:35

    kniha, obálka a kresby O. Mrkvička, vydal nakladatelství Večernice, Praha 1923, 62 s., brož., zašpiněná, při okrajích poškozená obálka, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Loukota, E. Dite and V. H. Brunner, member of The Umelecka beseda and The Hollar Associati…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Otakar Mrkvička

    (1898-1957)

    V. Nezval: Nápisy na hroby

    No.: 276668

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 18:28

    kniha, návrh ob. a úprava O. Mrkvička, vydal J. Otto, Praha 1926, 82s., polopl. vazba, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Loukota, E. Dite and V. H. Brunner, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Edvard Bém: Černá a zlatá

    No.: 276632

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 17:52

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Jan Konůpek

    Karel Jaromír Erben: Kytice

    No.: 276616

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 17:35

    bibliofilie, 5x dřevoryt J. Konůpek, vydala Průmyslová škola grafická, Praha 1953, 37 s., brož., volné listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Pierre Louÿs: Antické povídky

    No.: 276611

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 17:30

    bibliofilie, lept ve frontispisu a vigneta T.F. Šimon, 2. svazek edice Trianon, vydal Dr. Prokop Toman ml., Praha 1928, Ex. 91/180, 95 s., brož., rozpadlá vazba, v horní části poškozený hřbet jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine A…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Svoboda

    (1924-2011)

    S.K. Neumann: Staří dělníci

    No.: 276596

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 17:15

    bibliofilie, 3 sign. dřevoryty J. Svoboda, vydal Supraphon, Praha 1979, Ex. 157/200, Velké Losiny, 28 s., brož., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Vít Obrtel: Vodotrysk

    No.: 276592

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 17:11

    bibliofilie, 3x sign. barev. kombinovaná technika Jos. Istler, podpis v tiráži V. Obrtel, úprava Clara Istlerová, tisk Pavel Dřímal, vydal Památník národního písemnictví pro SČB, Praha 1987, volné listy v deskách, ex. 130/200, 32s., losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ost…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Josef Liesler

    Stefan Zweig: Královská hra

    No.: 276577

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 16:56

    kniha, 6x barevných sign. kamenorytin a obálka J. Liesler, vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1948, 3300 výtisků, 125 s., brož., obálka při okrajích poškozená, drobné skvrny, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Acad…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Jan Konůpek

    Octave Uzanne: Bibliotekář Van der Boëcken

    No.: 276566

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 16:45

    bibliofilie, kolor. zinkografie a podpis v tiráži J. Konůpek, vydal J. Duchan, Praha 1939, Ex. 36/80, 33 s., polokožená vazba se zl. ořízkou, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    M. Fábera: O skrytém mudrci

    No.: 276558

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 16:37

    bibliofilie, 1x sign. heliogravura a ilustrace Z. Seydl, tisk M. Pegrassi, 13. sv. edice Klub 777 bibliofilů, vydal Rudolf Kmoch, Praha 1944, ex.510/777, orig. brož, vazba svázaná lýkovým provázkem, ruční papír, 40s, obálka lehce zašlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the discipl…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Hra na diagnózu, Julij Krelin

    No.: 276492

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 15:31

    konvolut kreseb na ultrfánu

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Pražské mosty

    No.: 276490

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 15:29

    kombinovaná technika, tisk - reprodukce, tempera, papír, 44 x 48 cm, sign. DU Karel Chaba, the private study

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    P.F. 2007

    No.: 276450

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 14:49

    tisk s kresbou, 2006, 21 x 15 cm, 1 x podpis Karla Chaby, the private study

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Komárek

    Konvolut korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou

    No.: 276448

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 14:47

    10x korespondence, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Vladimír Komárek

    No.: 276447

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 14:46

    11x korespondence, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Komárek

    No.: 276446

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 14:45

    Current price: 100 CZK (5 €)