On-line auction

auction history

  • Jan Konůpek

    B. Jelínek: Na hrobích

    No.: 276091

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 13:53

    bibliofilie, il. J. Konůpek, vyd. Dělnické nakladatelství, Praha, 1930, soukromý tisk, ex: 12/250, podpis F. Páta a J. Konůpek v tiráži, pův. sešit, 20s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    K. J. Erben: Živá voda

    No.: 276087

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 13:49

    bibliofilie, 11x lit.V. Mašek, vyd. Melantrich, Praha, 1932, ex.: ?/400, volné archy v obálce, 42s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graph…

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Marko Čermák

    Rychlé šípy

    No.: 276062

    Auction price: 23.000 CZK (959 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 13:21

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 31/100

    Current price: 23.000 CZK (959 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Marko Čermák

    Bratrstvo Kočíčí pracky

    No.: 276061

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 13:20

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, rám, č. 28/100

  • Lubomír Svoboda

    No.: 276862

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 08. 2023 16:06

    tuš, pastel, papír, 61 x 43 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Ladislav Hojný

    Třemšínský mikroregion

    No.: 276861

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 08. 2023 16:04

    tuš, papír, 2004, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jiří Bouda

    Vysoký Chlumec

    No.: 250825

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 08. 2023 15:12

    litografie, 1975, 7,3 x 18,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276783

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:52

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1852

    No.: 276776

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:38

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cizinci v Paříži

    No.: 276771

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:28

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Bas bleus

    No.: 276770

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:26

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    V knihovně

    No.: 276767

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:20

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276765

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:16

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276762

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:10

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské emoce

    No.: 276755

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:56

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276749

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:44

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Kohout

    No.: 276745

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:36

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pád

    No.: 276743

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:32

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Sv. Medard

    No.: 276741

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:28

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Tátové

    No.: 276737

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:20

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Jeden den volna

    No.: 276735

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:16

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížští bohémové

    No.: 276733

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:12

    litografie, 25 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Vzorek

    No.: 276731

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:08

    litografie, 18,5 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Kompliment

    No.: 276727

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:00

    litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Muž s dýmkou

    No.: 274674

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 07. 2023 22:44

    akvarel, tužka, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Václav Černý, rám, papírová pasparta zažloutlá, rám zašlý,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Ilja Hartinger

    Motiv kultury

    No.: 274479

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 07. 2023 22:30

    linoryt, 1975, 23,6 x 45 cm, sign. PD Hartinger 75, č. 71/200, pravý a levý okraj papíru pokrčený, , the disciple of prof. K. Langer at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. A. Strnadel and J. Bauch at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Karel Souček

    Beroun - na ostrově

    No.: 270461

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 07. 2023 21:24

    pastel, papír, 1990, 25 x 42 cm, sign. PD K. Souček 90, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zlatá ulička

    No.: 263654

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 07. 2023 19:50

    olej, karton, 12 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

    Na loďce před Národním divadlem

    No.: 243376

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2023 20:22

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • A. Václav Mašek

    Otec a syn

    No.: 239050

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2023 19:16

    lavírovaná tuš, papír, 16,5 x 14,7 cm, sign. SU A. V. M. , nalepeno na papíru,

    Current price: 120 CZK (5 €)