Karel Valter

(1909-2006)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Obora

    No.: 19667

    Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)

    AUCTION IS TERMINATED:
    25. 06. 2019 14:20

    olej, sololit, 1992, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Valter 92, rám, tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, které do…

    Current price: 48.000 CZK (2.000 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Tree

    No.: 268614

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2023 12:16

    linocut, 1978, 25 x 17 cm, sign. lower/middle Valter 78, no. 52/60, the disciple of the group Linie, The Association of South-Bohemian Fine Artists, the group Kolektiv, Index, member of The Umelecka beseda

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids