Vladimír Hanzl

  • Vladimír Hanzl

    Světla

    No.: 619

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:07

    bromostříbrná fotografie, 23,3 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Vladimír Hanzl

    Světla

    No.: 618

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:06

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Hanzl

    Světla

    No.: 274798

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 10:51

    bromostříbrná fotografie, 24,4 x 16,3 cm, pozdější zvětšenina z 90. let, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Hanzl

    Kmen pod sněhem

    No.: 273976

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2023 15:46

    bromostříbrná fotografie, 49 x 47 cm, sign. na zadní straně Vladimír Hanzl , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)