Leopold Robin
(1877-1939)
Le Trocadéro
No.: 281164Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:07
lept, 9 x 13,5 cm, sign. PD Lrobin, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Leopold Robin
(1877-1939)
Notre Dame
No.: 281165Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:06
lept, 9 x 13 cm, sign. PD Lrobin, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
M. Pařízek
PF 1938
No.: 281163Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:05
dřevoryt, 1937, 16,2 x 7,8 cm, sign. PD Mir. Pařízek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zuzana Oberthorová - Popelková
Motýl
No.: 281162Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:04
litografie, 1974, 10,8 x 16,7 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, Ex Libris M. Popelka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Zima
No.: 206690Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:03
litografie, 2001, 10,1 x 6 cm, sign. PD neučetelně 01, 5/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Třpytné slunce předků
No.: 217801Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:02
Current price: 100 CZK (5 €)
Ex libris T. Prokopová
No.: 281155Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:01
linoryt, 15 x 9,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Ležící Helena
No.: 281156Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:00
lept, 6,8 x 12,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Německá vesnice
No.: 281157Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:59
mědirytina, 8 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Havíři
No.: 281158Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:58
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
Kovář
No.: 281159Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:57
tužka, papír, 19,7 x 15,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Chalupa
No.: 281160Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:56
dřevoryt, 6 x 7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Lyže ve sněhu
No.: 281161Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:55
Current price: 50 CZK (3 €)
Bledule ve váze
No.: 281152Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:54
pastel, tužka, tempera, papír, 20,5 x 14 cm, monogr. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
St. Magdalena
No.: 281153Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:53
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
No.: 281154Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:52
Current price: 50 CZK (3 €)
Mandala
No.: 270112Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:51
Current price: 50 CZK (3 €)
Neškodná
Pouto
No.: 257052Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:50
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Rudolf Němeček
(1921)
Krasojezdkyně na pštrosovi
No.: 281149Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:49
lept, 1985, 7 x 6,5 cm, sign. PD R. Němeček 85, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Bauch at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Archanděl
No.: 281150Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:48
lept, 1991, 13,8 x 10,3 cm, sign. PD R. Němeček 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Bauch at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Krasojezdkyně
No.: 281151Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:47
lept, 2003, 5,5 x 6,3 cm, sign. DU RV 2003, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Bauch at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Pouliční muzikanti
No.: 281147Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:46
litografie, 7,5 x 3,3 cm, sign. DU Karel Müller, Ex libris Milan Friedl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 50 CZK (3 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Váza
No.: 281148Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:45
litografie, 1958, 14 x 10 cm, značeno PD v desce Karel Müller, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Muzikant
No.: 281141Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:44
tisk, 11 x 18 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associatio…
Current price: 10 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Alois Moravec
Městečko
No.: 281142Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:43
kolorovaná litografie, 1970, 10,8 x 15,3 cm, sign. DU AMorave 70, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka …
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Alois Moravec
Rodinný zmatek
No.: 281143Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:42
kolorovaná litografie, 1982, 10,5 x 15 cm, sign. PD AMoravec, PF 1983 Marie Mazáčová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, mem…
Current price: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Plavení koní
No.: 281144Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:41
litografie, 10 x 15,5 cm, sign. LD AMoravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar As…
Current price: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Plavení koní
No.: 281145Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:40
litografie, 10,5 x 13 cm, značeno LD Amoravec 25, na zadní straně pozvánka k 80. narozeninám autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts…
Current price: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
No.: 281146Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:39
litografie, 11,3 x 8,5 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar A…
Current price: 100 CZK (5 €)
Rastislav Michal
PF 1977 Václav Klabík
No.: 253939Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:38
litografie, 14,7 x 10,1 cm, sign. PD Michal, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU
Current price: 50 CZK (3 €)