• Anna Macková

    (1887-1969)

    Sv. Mikuláš

    No.: 339

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 16:59

    dřevoryt, 15 x 13,2 cm, sign. PD A. Macková, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žichovice

    No.: 22

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:00

    gouache/black ink on paper, 1929, 20,7 x 29,5 cm, signed in the lower right corner B.Ullrych 29, wrinkled edges, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Emanuel Knížek

    (1889-1944)

    Pražský hrad

    No.: 345

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:01

    olej, překližka, 1933, 15,5 x 22,5 cm, sign. LD Em. Knížek 1933, rám, , the disciple of prof. Jakesch, Bukovec, Zenisek and Nechleba

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Otakar Hájek

    (1887-?)

    Pohled k Humpolci od Petrovic

    No.: 344

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:02

    olej, plátno, 1934, 71 x 94 cm, sign. PD O. Hájek 34, rám, místy poškozená malba, na rámu drobná poškození, , disciple of Prof. J. Schikaneder at the School of Arts and Crafts in Prague

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará džamie v Mesembrii

    No.: 340

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:03

    dřevoryt, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Mlýnky v Belé

    No.: 338

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:05

    barevný dřevoryt, 1928, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Na brance

    No.: 335

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:08

    dřevoryt, 1917, 13,5 x 8,8 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará brána

    No.: 334

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:09

    dřevoryt, 1917, 13,8 x 8,7 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Kostel s chalupou v Radimi u Jičína

    No.: 331

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:12

    dřevoryt, 1946, 14,9 x 10,5 cm, LD značeno ve štočku AM 46, lehce zažloutlý papír, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Lnářsko

    No.: 330

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:13

    kolorovaná litografie, 1956, 18,5 x 39 cm, sign. PD JosefHodek 56, rám, č. 30/50, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, , the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • J. L. Schrag

    Nürngerg

    No.: 329

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:14

    kolorovaná mědirytina, 12 x 52 cm, vyryl C. Weils, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • C. Saporta

    Salzburg

    No.: 328

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:15

    tužka, akvarel, papír, 20 x 28,7 cm, sign. PD C. Saporta, rám, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny, na rámu drobné oděrky,

  • Jiří Malý

    Večerní Slapy

    No.: 327

    Auction price: 720 CZK (29 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:16

    pastel, papír, 1976, 40 x 60 cm, sign. LD Jiří Malý 76, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 720 CZK (29 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Šumava

    No.: 326

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:17

    akvarel, pastel, papír, 1955, 32,5 x 45,3 cm, sign. PD JosefHodek, rám, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

  • Vaca

    No.: 325

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:18

    akvarel, papír, 1942, 15,5 x 23 cm, sign. PD Vaca 42, rám, na rámu drobné oděrky,

  • Bohumil Ullrych

    Motiv z Kamýka (u Prahy)

    No.: 324

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:19

    tužka, kvaš, papír, 35,5 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, ,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Chadima

    Na Vltavě

    No.: 323

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:20

    litografie, 1975, 19 x 45,5 cm, sign. PD Chadima 75, rám, č. 22/60, LD věnování, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6197 History of bids

  • Pavel Roučka

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 322

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:21

    litografie, 43 x 32 cm, sign. DU Roučka, č. 8/185, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír, , studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jan Javorský

    (1903)

    Zlatá ulička

    No.: 321

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:22

    litografie, 1972, 11 x 7,5 cm, sign. PD Javorský 72, pasparta, č. 93/100, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, pasparta poškozena,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Saska

    Kuks

    No.: 320

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:23

    lept, 9,2 x 6,5 cm, sign. DU Jos. Saska, rám, č. 93/100, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of L. Cepelak

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Václav Rytíř

    (1889-1943)

    Čertovka

    No.: 319

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:24

    lept, 4,6 x 6,6 cm, PD monogr. VR, , member of The American Society of Bookplate collectors & designers

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Kladno

    No.: 318

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:25

    dřevoryt, 14 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, , the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, The Umelecka beseda in Prague, The Club of Fine Artists, The Union of Czechoslovak Fine…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pohled na Národní divadlo v Praze

    No.: 317

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:26

    litografie, 12,3 x 8,5 cm, pasparta, , the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • F. Palán

    Pražské věže

    No.: 316

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:27

    olej, sololit, 1974, 31 x 67 cm, sign. PD Palán, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, rám lehce poškozen,

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražský orloj

    No.: 315

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:28

    lept, 11,5 x 7,2 cm, sign. PD Eva Šlachtová , č. 28/100, , the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    No.: 314

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:29

    lept, 1985, 15,5 x 7,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová 85, č. 26/100, , the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Řehák

    Karlův most

    No.: 313

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:30

    dřevoryt, 10 x 13,8 cm, LD značeno ve štočku Řehák, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Vysoká u Příbrami

    No.: 312

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:31

    lept, 15,3 x 31,3 cm, sign. PD E. Tomanová, II. stav č. 85/100, na papíře drobné skvrny, , studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Cze…

  • Rudolf Veit

    (1892-1979)

    Litoměřice

    No.: 299

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:32

    lept, 14,5 x 19,7 cm, sign. PD Rudolf Veit, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Linnea Pergola

    Chicago

    No.: 298

    Planned termination: 28. 08. 2018 17:33

    sítotisk na plátně, 53,3 x 57 cm, sign. LD Linnea Pergola, č. 271/290,