Luděk Majer (1925)

V Beskydech

litografie, 1988, 14,4 x 29 cm, sign. DU L. Majer - 1988

studium na Škole umění ve Zlíně, poté žák V. Sychry a J. Želibského na AVU v Praze

ID: 169260

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:27

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu