František X. Jokel (1884-?)

Okoř u Noutonic

tuš, akvarel, papír, 1930, 20 x 13,8 cm, sign. PD F. X. Jokel 1930, rám

soukromý žák V. Jansy a F. Engelmüllera

ID: 175045

Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:00

Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu