akvarel, papír, 1989, 40 x 56 cm, sign. LD Brunner 1989, rám, lehce zažloutlý papír
ID: 177671
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:00
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)