Tonda Špacír ze Strmilova
litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír
ID: 179080
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:04
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)