Aldof Jelínek Alex (1890-1957)

Tonda Špacír ze Strmilova

litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír

ID: 179080

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:04

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)