Bedřich Horálek (1913-1981)

Okraj města

litografie, 28,6 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, autorský list

žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

ID: 183657

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:26

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)