Borovička

Vesnička II

akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, sign. PD Borovička, rám

ID: 184983

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:05

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)