Ladislav Branč (1927)

malíř, kostýmní výtvarník

Dona Anna

tuš, akvarel, papír, 1994, 40,8 x 30 cm, sign. PD Ladislav Branč 94, rám

ID: 184987

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:08

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)