M. Hořešovský

akvarel, papír, 1973, 27 x 50 cm, sign. PD M. Hořešovský, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 185088

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:11

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)