Jana Reinerová (1946)

Noční Praha

litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, 60/70

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 188831

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:05

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)