Dobiáš

olej, plátno, 33 x 68,5 cm, sign. PD Dobiáš

ID: 190581

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:08

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)