Václav Zavadil (1915-1990)

kombinovaná technika, plátno, sololit, 1974, 33,5 x 42,5 cm, sign. PD Zavadil 1974, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 191656

Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:15

Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)