Jan Mácha (1926-1984)

Obecní dům v Praze

litografie, 1980, 16,3 x 10,5 cm, sign. DU Jan Mácha 80, pasparta, č. 16/170

ID: 194181

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:20

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu