Karel Černý

Cestička nad řekou

olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD K. Černý, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 194332

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:21

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)