Chaloupka

uhel, akvarel, papír, 43 x 29,3 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození

ID: 195671

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:24

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)