Daniel Meller (1946)

Stádo

tužka, olej, karton, 1999, 35,3 x 53 cm, sign. PD Meller 99, rám, vzadu nalepen autorův štítek a štítek s popisem

ID: 198111

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:29

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)