Podzimní krajina

olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena

ID: 198620

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:53

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)