Lumír Čmerda (1930)

sochař, keramik, grafik

E Emauzy

litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30

ID: 199240

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:59

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)