Lumír Čmerda (1930)

sochař, keramik, grafik

D Dienzenhoferův letohrádek

litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír

ID: 199242

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:01

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)