Bohuslav Jágr (1907-?)

olej, plátno, 50 x 65 cm, sign. PD B. Jágr, rám, malba místy poškozena, drobné skvrny

soukromý žák F. Podešvy, žák prof. P. Dillingera na SUPŠ

ID: 200193

Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

Plánované ukončení: 10. 04. 2019 10:25

Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)