Milan Albich (1925-2000)

Malíř, grafik, ilustrátor. Žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K.Lidického a F. Kovárny. Od r.1959 člen výtvarné skupiny Proměna,člen Syndikátů výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců. Zastoupen v NG Praha, v Galerii hl. m. Prahy, v soukromých sbírkách v ČR, Francii, Izraeli a jinde.

Dudince

tuš, akvarel, papír, 1973, 21 x 30 cm, sign. PD Albich

žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců

ID: 200633

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:00

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)