litografie, 2001, 10,1 x 6 cm, sign. PD neučetelně 01, 5/200
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:03
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)