Úprk

lept, 12 x 18,6 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

ID: 208371

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 21:24

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu