Vilma Kotrbová - Vrbová (1905-1993)

Sedící chlapec

litografie, 1989, 41,5 x 30,5 cm, sign. PD Vilma Vrbová, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky

ID: 212585

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

Plánované ukončení: 07. 05. 2019 13:35

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)