J. Mokrý

Vesnička

olej, karton, 1925, 31 x 35 cm, sign. PD JMokrý 25, rám

ID: 213636

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 14:18

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu