Jindřich Veselka (1927-2004)

Vinice

olej, plátno, 40 x 60 cm, sign. PD Jindřich Veselka

ID: 214930 (V)

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

Plánované ukončení: 13. 11. 2018 20:30

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)