Emil Kotrba (1912-1983)

U Vltavy

litografie, 1979, 13,7 x 20,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, č. 82/200

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 217511

Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 14:04

Aktuální cena: 350 CZK (15 €)