Venkovské stavení
olej, lepenka, 23,5 x 50,5 cm, sign. LD Janča
Provenience: z autorovy pozůstalosti
studium na FF UJEP v Brně
ID: 217751
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:13
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)