Jan Janča (1907-1992)

Brno

kvaš, papír, 45,2 x 61 cm, sign. PD Jan Janča, z autorovy pozůstalosti, lehce poškozeno

studium na FF UJEP v Brně

ID: 217753

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:16

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)