Rejman

olej, karton, 55 x 68 cm, sign. PD Rejman, rám, na rámu drobná poškození

ID: 218862 (V)

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2018 19:02

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)