Vladimír Julius Antoš (1886-?)

Zima (Ukrajina)

olej, plátno, 85 x 105 cm, sign. PD Antoš, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 219951

Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:16

Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)