Vladimír Julius Antoš (1886-?)

Zima (Ukrajina)

olej, plátno, 85 x 105 cm, sign. PD Antoš, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 219951 (V)

Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2018 19:16

Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)