Jindřich Veselka (1927-2004)

Jiřinky

olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD Jindřich Veselka, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, při okrajích lehce poškozeno

ID: 220047

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:36

Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

Poslední dražitel: ID1265 Historie příhozu