Jindřich Veselka (1927-2004)

Jiřinky

olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD Jindřich Veselka, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, při okrajích lehce poškozeno

ID: 220047 (V)

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2018 19:18

Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)