Ota Holas (1910-1990)

Francie

litografie, 6,8 x 20,5 cm, sign. PD Ota Holas, č. 57/200

žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezských v Opavě, SČSVU, SČVU

ID: 220328

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:28

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)