Francie
litografie, 6,8 x 20,5 cm, sign. PD Ota Holas, č. 57/200
žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezských v Opavě, SČSVU, SČVU
ID: 220328
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:28
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)