Vojtěch Sedláček (1892-1973)

Sušení sena

litografie, 1968, 40 x 54 cm, sign. PD VojtSedláček 68, č. 25/54, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

ID: 220527 (V)

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2018 19:30

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)