Jonák

Podzimní les

olej, plátno, 1926, 42 x 58,5 cm, sign. PD Jonák 26, rám

ID: 220888 (V)

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2018 19:36

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)