Vladimír Jandejsek (1923)

Klaun

olej, sololit, 1994, 48 x 44 cm, sign. PD Jan 1994, rám, na rámu drobné oděrky

studium architektury na AVU v Praze

ID: 221463 (V)

Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2018 19:46

Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)