Antonín Homolka (1909-1964)

Stavení u jezu

olej, plátno, 1944, 50 x 77 cm, sign. PD Ant. Homolka 44, rám

žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

ID: 221505

Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:12

Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)