Bonsai

litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD

ID: 222201

Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 18:46

Aktuální cena: 30 CZK (2 €)